شــرکت مشعـل پویا اسپـادانا | اخبــــــار

مشعل پویا؛ حامی مسابقات رباتیک ROBOIUT2023

شاخص

شرکت دانش بنیان مشعل پویا؛ حامی سومین دوره مسابقات رباتیک دانشگاه صنعتی بود.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت دانش بنیان مشعل پویا؛ این مسابقات به میزبانی دانشگاه صنعتی و با حمایت مشعل پویا در حاشیه نمایشگاه فن نما برگزار شد، که دارای قسمت ویژه طراحی ربات، برای یکی از چالش های صنعتی نیروگاه خورشیدی بود.

این شرکت در راستای ابر پروژه احداث نیروگاه خورشیدی هزارمگاواتی، چالش ساخت ربات شبیه سازی شده ردیاب (ترکر های خورشیدی) را به عنوان یکی از موضوهای مسابقه رباتیک مطرح کرد و شرکت کنندگان در این قسمت باید ربات ها را طراحی و ساخته که ردیاب نیروگاه های خورشیدی را شبیه سازی کند.

در این دوره از مسابقه کشوری رباتیک دانشگاه صنعتی اصفهان «ROBOIUT» ، شرکت‌کنندگانی از شهرهای تبریز، تهران، کرمان، یزد، همدان و اصفهان حضور داشتند که شامل 50 نفر تیم‌های دانش‌آموزی و 70 نفر تیم‌های دانشجویی بود.

این شرکت همچنین همایش فکرآورانه را هم چندی پیش با همکاری دانشکده برق دانشگاه صنعتی اصفهان، به منظور شناسایی شرکت های توانمند ایرانی و ارتباط موثر با دانشگاه برگزار کرد.

قرار است شرکت دانش بنیان مشعل پویا؛ نیروگاه هزار مگاواتی خورشیدی در استان اصفهان را با استفاده از توانمندی متخصصان و دانشمندان ایرانی احداث کند.