شــرکت مشعـل پویا اسپـادانا | اخبــــــار

مشعل پویا، شرکتی دانش‌بنیان و تحول آفرین است.

photo9132452187

معاون منابع انسانی و مدیر روابط عمومی هلدینگ پتروپالایش اصفهان در بازدید از شرکت دانش‌بنیان مشعل پویا با تجلیل از دستاوردها و توانمندی متخصصان این شرکت در طراحی و ساخت تجهیزات دانش‌بنیان و پیشرفته صنعت نفت و انرژی، گفت: مجموعه هلدینگ پتروپالایش اصفهان و شرکت مشعل پویا با تفکر تحول آفرین دکتر قدیری افق های روشنی پیش رو دارد و طرح های دانش‌بنیان آن؛ پیشرفت کشور را، هدف گذاری کرده است.

مهندس محمد ده‌بیدیان خطاب به دانشمندان جوان این شرکت هم گفت: امروز، شما در حال تامین نیازمندی های علمی کشور خودتان هستید و در بعضی از حوزه هایی که ورود کرده اید، بسیار باعث افتخار و سربلندی است.
وی تنها راه مبارزه با تحریم ها و استکبار را؛ قوی شدن و اعتماد به نخبگان عنوان کرد و افزود: روزی ما در تامین تجهیزات مورد نیاز صنعت نفت محتاج دیگران بودیم ولی امروز با تکیه بر دانش بومی و جوانان ایرانی متخصص؛ به نقطه ای رسیده ایم که خودمان تولید کننده هستیم و وابسته خارج از کشور نیستیم.

شرکت مشعل‌پویا از شرکت‌های زیرمجموعه هلدینگ پتروپالایش اصفهان است که با راه اندازی پردیس فناوری نفت و انرژی نصف‌جهان، با مجوز وزارت علوم تحقیقات و فناوری و تحت نظر معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، رفع تحریم‌ها و حمایت از دانش بنیان‌ها را هدف گذاری کرده است.