شــرکت مشعـل پویا اسپـادانا | اخبــــــار

اقدامات علمی و عملی مشعل پویا قابل توجه و منحصر به فرد است

شاخص

عضو جدید هیئت مدیره هلدینگ پتروپالایش اصفهان در بازدید از پردیس فناوری نفت و انرژی نصف جهان از توان علمی، فنی و اجرایی شرکت مشعل پویا ابراز خرسندی کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت مشعل پویا، دکتر محمد سجاد باتمانی عضو جدید هیئت مدیره هلدینگ پتروپالایش اصفهان در بازدید از پروژه های شرکت مشعل پویا؛ با ابراز خرسندی از توان علمی، فنی و اجرایی شرکت مشعل پویا، بر افزایش کیفیت و سرعت پروژه های شرکت تاکید کرد.
آقای دکتر باتوانی همچنین از چگونگی احداث نیروگاه هزارمگاواتی خورشیدی و اقدامات انجام شده این پروژه در یکسال فعالیت شرکت، مطلع شد.

مدیرعامل شرکت دانش بنیان مشعل پویا هم از شروع پروژه‌های بزرگ ملی به همت متخصصان ایرانی و با همکاری پیمانکاران داخلی خبر داد و گفت: بسیاری از معاونان و مدیران درون و برون سازمانی بر این باورند که اقدامات علمی و عملی انجام شده در عمر یک ساله شرکت، قابل توجه و منحصر به فرد است.

مهندس مجید نادری نژاد با اشاره به ابراز رضایت معاون علمی و فناوری رییس جمهور آقای دکتر دهقانی از روند احداث پردیس فناوری نفت و انرژی نصف؛ افزود: با استقرار هرچه بیشتر نیروهای متخصص و شرکت‌های دانش بنیان، هم افزایی به منظور اعتلای علمی و فنی افزایش می‌یابد.

دکتر بارانی مدیر تحقیق و توسعه شرکت هم گفت: به کمک متخصصان شرکت در راستای کیفی کردن پروژه های در دست اقدام، اقدامات چشمگیری داشتیم و در آینده نه چندان دور، گام‌های بزرگتری به سوی تولیدات هایتک و خودکفایی در عرصه نفت و انرژی بر خواهیم داشت.
در پایان مسئولان بخش‌های مختلف و مدیران پروژه‌های در حال اجرا هم گزارشی از اقدامات خود ارائه کردند.