شــرکت مشعـل پویا اسپـادانا | اخبــــــار

پایان موفقیت آمیز عملیات مونتاژ، جوش و تست تجهیز R-4201 در شرکت مشعل پویا

13

به گزارش روابط عمومی و بین الملل شرکت دانش بنیان مشعل پویا، مراسم جشن پایان موفقیت آمیز عملیات مونتاژ، جوش و تست تجهیز R-4201 واحد KHT در کنار این تجهیز در شرکت مشعل پویا برگزار شد.
در این مراسم که با حضور جمعی از مدیران هلدینگ پتروپالایش اصفهان و شرکت های تابعه و شرکت های همکار در این پروژه بزرگ برگزار شد، دکتر محسن قدیری مدیرعامل هلدینگ پتروپالایش اصفهان این پروژه را یک کار تیمی عنوان کرد و از همه عوامل دخیل در آن از جمله شرکت های مشعل پویا، راهبرترابر، اکسیر ایرانیان، پژوهشگاه صنعت نفت و شرکت پایا صنعت تشکر کرد.


قدیری گفت: این پروژه باعث افتخار برای کشور ماست و برای ما معنی خودباوری دارد ولی با همه اهمیت و بزرگی در مقایسه با افقی که برای شرکت مشعل پویا تعریف کرده ایم کار کوچکی محسوب می شود.
وی با اشاره به استراتژی و چشم انداز هلدینگ پتروپالایش اصفهان افزود: این کار مقدمه پروژه KHT است که مسیر ترقی شرکت اکسیر ایرانیان خواهد بود و تا آخر دی ماه راه اندازی می شود.
مدیرعامل هلدینگ پتروپالایش اصفهان با اشاره به پروژه KHT پالایشگاه اصفهان گفت: این اولین پروژه صنعت نفت کشور است که در 8 ماه به عنوان یک کارخانه واحد راه اندازی خواهد شد.
قدیری افزود: شرکت های مشعل پویا، راهبرترابر و در آینده نزدیک اکسیر ایرانیان شرکت هایی مولد خواهند شد.
مجید نادری نژاد مدیرعامل شرکت مشعل پویا نیز در این مراسم ضمن قدردانی از متخصصان معاونت ساخت و تولید شرکت مشعل پویا و شرکت های همکار گفت: حمایت های مجدانه دکتر قدیری در این پروژه باعث شد اعتقاد به توانمندی داخل و خودباوری ما دو چندان شود و در حال حاضر شاهد موفقیتی هستیم که تنها متعلق به شرکت مشعل پویا و هلدینگ پتروپالایش اصفهان نیست بلکه متعلق به کل کشور است.
وی ادامه داد: این یک نمونه کار با حداقل امکانات و نشان دهنده بخشی از توانمندی و پتانسیل شرکت مشعل پویا و شرکت های همکار ما در استان اصفهان است.
نادری نژاد گفت: ما در آینده نزدیک خبر های خوشی در زمینه های مختلف از جمله ساخت تجهیزات حساس و با فناوری پیچیده خواهیم داشت. و امیدواریم بتوانیم محصولاتی تولید کنیم که به معنی واقعی کلمه تحریم ها را از بین ببرد.
در ادامه این مراسم با اهدا لوح تقدیر از حمایت های دکتر قدیری در پیشبرد این پروژه بزرگ و همچنین از مدیرعامل شرکت پایاصنعت تیران به عنوان شرکت همکار و از مهندس یارندی نماینده پژوهشگاه صنعت نفت تجلیل شد.

در ادامه گزارش ویدیویی از این رویداد را مشاهده خواهید کرد:

گزارش تصویری: