شــرکت مشعـل پویا اسپـادانا | اخبــــــار

حضور شرکت مشعل پویا در پنجمین نمایشگاه حمایت از ساخت داخل کیش + فیلم

۲۰۲۴۰۱۳۰_۱۸۲۷۵۶

پنجمین نمایشگاه و همایش تخصصی حمایت از ساخت داخل در صنعت نفت، گاز و پتروشیمی و پالایش با حضور شرکت مشعل پویا در کنار هلدینگ پتروپالایش اصفهان در جزیره کیش برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی و بین الملل شرکت دانش بنیان مشعل پویا، این شرکت از جمله شرکت‌های فعال در این نمایشگاه بود که با ارائه توانمندی ها و دستاورهای خود از جمله در زمینه ساخت تجهیزات حساس و هایتک در صنعت نفت و انرژی و ارائه خدمات تعمیراتی به واحد های پتروپالایشی کشور در این نمایشگاه حضور یافت.
مهندس نوید طاهری معاون تجهیزات حساس شرکت مشعل پویا در این رابطه گفت: ما به عنوان یک شرکت دانش بنیان با حضور در این نمایشگاه ضمن معرفی توانمندی های خود با بیش از 27 شرکت در خصوص همکاری در زمینه های مختلف ساخل تجهیزات در داخل کشور مصاحبه و گفتگو کردیم.
وی افزود: در زمینه انرژی های پاک و نیروگاه خورشیدی، با یکی از شرکت ها جهت سرمایه گذاری و همکاری به تفاهم رسیدیم و همچنین از چندشرکت بزرگ فعال در زمینه تعمیرات صنعت نفت بازدید و برای همکاری های آینده مذاکره کردیم.
گفتنی است شرکت مشعل پویا به همراه دیگر شرکت های همرده در هلدینگ پتروپالایش اصفهان از دوشنبه تا چهارشنبه (9 تا 11 بهمن‌ماه) در محل نمایشگاه‌های بین‌المللی کیش میزبان مراجعه کنندگان این نمایشگاه بود.