شــرکت مشعـل پویا اسپـادانا | اخبــــــار

روایت اورهال 4

تلاش و تخصص کارکنان معاونت تعمیرات، در تحویل بویلر ۹۰۱ به پالایشگاه

بویلر ۹۰۱ واحد گوگرد سازی پالایشگاه؛ در عملیاتی پیچیده، دقیق و طاقت فرسا، بدست کارکنان کارگاه های معاونت تعمیرات، آماده و تحویل شد.
DSC02745

به گزارش روابط عمومی و بین الملل مشعل‌پویا؛ رییس کارگاه فلزکاری شرکت گفت: تعمیرات اساسی بویلر ۹۰۱ مورد استفاده در واحد گوگردسازی پالایشگاه در فرآیندی پیچیده، تخصصی، دقیق و طاقت فرسا به اتمام رسید و این تجهیز به مدیریت تعمیرات پالایشگاه اصفهان تحویل شد‌.

آقای علیرضا ملک‌رفعت با بیان اینکه این تجهیز از سال ۹۷ به کارگاه مرکزی تعمیرات وارد شده بود، افزود: این تجهیز سال‌ها در انتظار تعمیرات اساسی، بازسازی و اصلاح بود که اینبار با پیگیری و تلاش مدیریت تعمیرات هلدینگ پتروپالایش اصفهان و تامین قطعات مورد نیاز و با همت کارکنان معاونت تعمیرات شرکت دانش بنیان مشعل‌پویا، آماده بهره برداری شد.

وی با بیان اینکه تعمیر بویلر ۹۰۱ در کارگاه‌های مکانیک شرکت مشعل پویا اجرایی شد، ادامه داد: کل عملیات جوش تجهیز، حدود ۲۰ روز به طول انجامید و مرحله نهایی جوشکاری دو سر ابتدایی و انتهایی (CAP) در پنج شبانه روز اجرایی و به تایید بازرسی رسید، که این، نشان تلاش شبانه روزی همکاران محترم معاونت تعمیرات در پروژه های پالایشگاه اصفهان است.