شــرکت مشعـل پویا اسپـادانا | اخبــــــار

آینده ای روشن در انتظار کارگاه مرکزی تعمیرات

انتصاب سرپرست شرکت توسعه انرژی افق پارتاک
ofoghpartak-mashalpouya-01

با حکم رییس هیات مدیره شرکت توسعه انرژی افق پارتاک(کارگاه مرکزی تعمیرات) مهندس حسین مومنی به عنوان سرپرست این شرکت منصوب شد.
معاون صنایع پایین‌دستی هلدینگ پتروپالایش اصفهان در آیین معارفه سرپرست شرکت توسعه انرژی افق پارتاک گفت: این کارگاه آینده روشنی دارد و توسعه کارگاه مرکزی در دستور کار است و شرکت توسعه انرژی افق پارتاک این مهم را بر عهده دارد.
مهندس شهسواری ابراز امیدواری کرد: آقای مومنی بتواند ضمن تعامل با دیگر روسای کارگاه، اهداف مشعل پویا را عملیاتی کند.
مدیرعامل شرکت مشعل پویا اسپادانا هم ضمن قدردانی از زحمات مهندس اعتمادی مدیرعامل سابق افق پارتاک، گفت: با انتصاب آقای مومنی یک فرد متخصص سکان کارگاه را بدست گرفته است.
مهندس مجید نادری نژاد افزود: به یقین مهندس مومنی، با توجه به دانش، مهارت و محبوبیتی که دارد، کارگاه را به درستی و صحت هدایت میکند و ما هم با تمام توان از ایشان حمایت خواهیم کرد.
مهندس امیر سخنورنیا، رییس هیات مدیره شرکت توسعه انرژی افق پارتاک و رئیس پشتیبانی ساخت داخل هلدینگ پترو پالایش اصفهان هم گفت: امیدواریم با حمایت های هرچه بیشتر مدیران، کارگاه مرکزی بتواند با استفاده از ظرفیت های خود، زمینه پیشرفت و انجام پروژه های سختتر را عملیاتی کند.
مهندس حسین مومنی پیش از این رییس کارگاه تجهیزات دوار پالایشگاه بود، و پیش از وی مهندس قوام اعتمادی، در سمت مزبور تصدی داشت.